Opcje serwisu
Szukaj:      


Tu jesteś: Strona główna » Produkty » AKUTOL spray 60 ml »
akutil

Powiadom znajomego o artykule wiecej

e-mail:

AKUTOL spray 60 ml

 

AKUTOL spray 60 ml

elastyczny opatrunek ochronny

  • opatruje rany cięte skóry oraz drobne rany, otarcia

  • działa przeciwbakteryjnie


Charakterystyka: preparat przeznaczony do opatrywania ran, małych otarć i ran ciętych. Nie jest przeznaczony do ran krwawiących. Odporny na zmywanie, a jednocześnie elastyczna warstwa ochronna preparatu nie krępuje swobody ruchu. Zmywa się z powierzchni skóry alkoholem.


Sposób użycia: Powierzchnie rany dokładnie oczyścić i osuszyć. Pojemnik wstrząsnąć przed użyciem. Skierować otwór spustu na ranę i rozpylać cienką warstwę z odległości ok. 15 cm. Stosuje się miejscowo, zewnętrznie.


Środki bezpieczeństwa: Należy zachować ostrożność podczas stosowania w okolicy oczu i błon śluzowych. Nie wdychać substancji lotnych podczas nakładania aerozolu. Zaprzestać stosowania w razie wywołanego preparatem podrażnienia skóry. Opakowanie pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi

i nagrzaniem powyżej 50 st.C. Nie dziurawić, nie wrzucać do ognia, nawet po opróżnieniu. Nie rozpylać bezpośrednio na ogień ani materiały rozżarzone. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Okres przydatności do użycia: 2 lata – data podana na dnie pojemnika.


Przechowywanie: Przechowywać w temperaturach 10-25 °C.

Skład: Ethanolum denaturatum, Dimethyletherum, Copolymerum acrylatum, Dioxacyclopentanum, Nitrofuralum.


Orientacyjna cena dla pacjenta: 18 zł


drukuj

Aktualności

Niezbędnik podróżnika!


Akutol_stop_60ml_1_1
Nie płacz, to się zagoi!

 

To zna każdy rodzic: groźnie wyglądający upadek, kilka sekund złowieszczej ciszy zanim rozlegnie się straszliwy krzyk, oczy szybko zalewają się łzami i już mamy "największy ból na świecie". Otarte kolana są po prostu symbolem dzieciństwa.


czytaj więcej wiecejPolityka prywatności      © Copyright Salus International Sp. z o.o.